10315. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF
0 HUF
Gaál Domonkos (1940-2009): Pest és Buda . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/24), lapszéli gyűrődésekkel, 29×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras