5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Vízparti táj, 1960. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 35x23,5 cm