10359. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
0 HUF
Hercsuth Ferenc (1942-): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1996. Olaj, farost, jelezve középen fent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert