14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)-Prihoda István (1891-1956): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30×44 cm