240 000 HUF
648,65 EUR, 705,88 USD
Jovánovics Tamás (1974-): Párhuzamos axonometria, 2019. Akril,, papír. Jelezve jobbra lent. J 1/1 számozással. 48×39 cm. Üvegezett fakeretben. / acrylic on paper, signed, numbered J 1/1, framed.