10845. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
0 HUF
Jurij Tanyigin (1963-), orosz festő: Menyasszony, 1996. Olaj, vászon, faroston, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x42 cm. Dekoratív fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras