10437. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
60 000 HUF 159,15 EUR, 171,43 USD
0 HUF
Kárpáthy Jenő (1870-1950): Tengeri látkép. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 33x48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras