26 000 HUF
68,97 EUR, 74,29 USD
Máger Ágnes (1944-): Csendélet, 1980. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 50x60 cm