10001. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
0 HUF
Márffy Ödön (1878-1959): Kikiáltó (Mutatványos bódé, Dox), 1926. Akvarellel színezett litográfia, papír. Jelezve jobbra lent: Márffy. 47x35,5 cm. Plexiüvegezett keretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras