36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Martyn Ferenc (1899-1986): Fácán. Litográfia, papír, jelezve jobbra lent, Martyn Ferenc autográf ajánlásával, üvegezett fakeretben, 32×43 cm