10550. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 200 HUF
0 HUF
Merényi Rudolf (1893-1957): Női akt faunokkal. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kisebb törésnyommal, lap teteje kartonra kasírozva, 31x22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert