70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Mizser Pál (1941-2021): Zöld mezőben, 1970-es évek. Plextol, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!