340 000 HUF
918,92 EUR, 1 000,00 USD
Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció, 1975. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×28,5 cm / mixed technique on paper, signed, framed