10690. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Révész Imre (1859-1945): Vásár, színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben, 34×46 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras