30 000 HUF
79,58 EUR, 85,71 USD
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42x56 cm