10699. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF 79,58 EUR, 85,71 USD
0 HUF
Sárdy Brutus (1892-1970): Napsütötte dombok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x57 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert