Somlai Vilma (1938-2007): Színes csendélet. Akvarell, papír, a hátolda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/468/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Somlai-Vilma-1938-2007-Szines-csendelet-Akvarell-papir-a-hatoldalan-a-muvesz-pecsetje~II3127617
3127617
10701
468
Beschreibung: Somlai Vilma (1938-2007): Színes csendélet. Akvarell, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével jelzett, 50×35 cm
: karap_norbert