40 000 HUF
106,10 EUR, 114,29 USD
Sugár Gyula (1924-1991): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 55x81 cm