10832. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
0 HUF
Szalóky Sándor (1921-1978): Háztetők. Akvarell, papír, jjl: Szalóky 1959. 28,5x46 cm, keretben, keret sérült, javítható.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras