26 000 HUF
68,97 EUR, 74,29 USD
Szalóky Sándor (1921-1978): Őszi táj. Akvarell, papír, jjl.: Szalóky S. -1959. 29x46,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.