34 000 HUF
90,19 EUR, 97,14 USD
Thuróczy Zoltán (1935-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. 66×79 cm