32 000 HUF
84,88 EUR, 91,43 USD
Tóth Imre (1929-2004): Boglyák, 1980-as évek. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Debreceni Műhely címkéjével. Üvegezett fakeretben. 40×70 cm