19 000 HUF
50,40 EUR, 54,29 USD
Trescsényi Judit (?-): Ablakon át, 1987. Olaj, vászon. Sérült. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 25×35 cm