10889. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
9
0 HUF
Vaszary János (1867-1939): Női akt. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36x26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras