6 000 HUF
Zádor István (1882-1963): A kiáradt Tisza. Rézkarc, papÃr, jelzett, Zádor István autográf ajándékozási soraival 1936-ból Polinszky Pál jogtanácsos részére. Lapszéli ázásnyomokkal. Ãœvegezett fakeretben, 12x35 cm