10928. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Zemlényi Csaba (1943-): Az ék. Litográfia, papír, jelzett, számozott (21/22), 23x35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert