10933. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Zsignár István (1930-2002): Borsodi táj, 1984. Akril, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett alumíniumkeretben. 19,5x33,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras