Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2685943
11049
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
NSK 99 jelzéssel: Nyár és déli szél. Olaj, farost. 48x48cm
2995834
11050
468
2200
Mező Tamás: Gondolkodó. Tus, papír. 19x15 cm Üvegezett keretben Duplán jelzett
3025354
11051
468
Sajó jelzéssel: Enteriőr festményekkel. Tempera, karton, üvegezett fakeretben, 25×35 cm 3028902
11052
468
15000
3023128
11053
468
Snels J. Holland életkép. Festett üveg. Ólom keretben 20x16 cm
3031472
11054
468
3400
E. H. Fehér (?) jelzéssel: Müncheni városháza égése, hidegtű, papír, számozott (18/50), 32x24,5 cm
2872796
11055
468
Barta jelzéssel: Kártyázók. Rézkarc, papír. 18x37 cm.
3159222
11056
468
Tóth jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 51×70 cm 3159856
11057
468
24000
Réthy V jelzéssel: Libapásztorlányok. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x80 cm
3159865
11058
468
24000
Réthy V jelzéssel: Téli jelenet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérüt fakeretben. 60x80 cm
2202988
11059
468
Mayer B. jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, karton. Díszes, üvegezett fa keretben, 25×32,5 cm 3167136
11060
468
Körmendy jelzéssel: Szigliget (Balatoni táj, háttérben a Badacsony). Olaj, fa, 25x35 cm. Dekoratív fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen