Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3149659
11061
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Czóbel jelzéssel: Hátakt. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fakeretben, 28,5x18,5 cm 3149662
11062
468
9500
Kádár jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 42,5×33,5 cm 3142958
11064
468
Ehrlich R jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm 3141384
11065
468
Szabó jelzéssel: Tavirózsák. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16,5x23,5 cm
3141218
11066
468
38000
Miskecz jelzéssel: Napkorong. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 84x69,5
3160714
11067
468
6500
Kalo jelzéssel: Portré (Önarckép?). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kopott fakeretben, 60x55,5 cm
3160927
11068
468
Kassai Varga jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Fiúportré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült
fakeretben. 48x38 cm
3160962
11069
468
Beer jelzéssel (Beer József Konsztantin?): Kerti parti. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 15×18 cm
3160976
11070
468
Lengyel L jelzéssel: Napos táj, 1906. Olaj, karton. Üvegezett, antik fakeretben. 20×29,5 cm 3167320
11071
468
Katona Nándor jelzéssel. Táj. Olaj, farost. Fakeretben. 28x62 cm
3167325
11072
468
Erdélyi jelzéssel. Téli táj. Olaj, vászon, kartonon. 50x65 cm
3167330
11073
468
Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen