Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161603
11087
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
L Dobay jelzéssel: A behavazott Városliget. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 35×30 cm
3161627
11088
468
Medgyessy L. jelzéssel: Pipázó társaság. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 26×35 cm
3161692
11089
468
3800
Bede jelzéssel: Vonattól megvadult lovak. Tus, papír. Lap széle foltos, 50×59 cm 3163158
11090
468
Mayer jelzéssel: Hajók, 1972. Olaj, vászon. 45x60 cm
3168411
11091
468
4600
Háry jelzéssel: Táj házzal. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 25,5×18,5 cm
3124044
11092
468
Olvashatatlan jelzéssel, perzsa alkotó, XX. sz. második fele: Karaván (miniatűr). Vegyes technika, csont.Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán iráni címkével, 5×8 cm
3164222
11093
468
11 db akvarell és szénrajz, vegyes technika, klf jelzésekkel 20x30 cm 3149787
11094
468
Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó: Fuvolázó tündér. Vegyes technika, selyem. Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. 24x32 cm.
2814722
11095
468
3200
2886936
11096
468
3043587
11097
468
Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Szürrealista portré. Vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, fakeretben, 33x23 cm
3046721
11098
468
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen