Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3129396
11135
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, 35x15 cm. Lap széle foltos és apró szakadásokkal.
3129200
11136
468
Olvashatatlan jelzéssel: Karikaturisztikus portré (1940?). Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben, 29,5×22 cm
3129206
11137
468
Olvashatatlan jelzéssel: "Akta lopó" (karikaturisztikus portré, 1926). Ceruza, papír. Foltos. Üvegezett fakeretben, 21×1 cm 3129262
11138
468
Olvashatatlan jelzéssel: Női aktok. Szén, papír. Lapszéli szakadással. Üvegezett fakeretben, 28,5×40 cm
3127949
11139
468
Olvashatatlan jelzéssel: Magdeburgi katedrális. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x16 cm
3143974
11140
468
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei patak. Olaj. vászon. 59x79,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
3129345
11141
468
Olvashatatlan jelzéssel: Örvénylő motívumok, 1979. Olaj, papír, paszpartuban, 29,5x21 cm
3129379
11142
468
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Vándorok. Olaj, vászon, 67x52,5 cm. Dekoratív fakeretben. 3125583
11143
468
cca 1930, Mintarajz iskolában kézzel rajzolt klf ipari rajz minták, borítótervek, stb., közte irredenta rajz is, mappában, cca 60 darab
2995760
11144
468
Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Ceruza, papír, Üvegezett fakeretben, 13x9 cm
3100877
11145
468
Olvashatatlan jelzéssel: Arab város. Olaj, falemez. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 20x14 cm 3100825
11146
468
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 42x55 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen