Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161770
10952
468
48000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
HE jelzéssel (Julian Henryk Raczko?): Négylevelű lóhere (cím nélkül), 1970-80 körül. Festékkel fújt szövet. Jelzéssel a hátoldalán. Fakeretben. 68x68 cm. 2966595
10953
468
14000
2859208
10954
468
38000
3127392
10955
468
15000
R Waldsen jelzéssel, XIX sz. vége/XX. sz .eleje: Viharos tenger. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 69x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3047090
10956
468
15000
Olvashatatlan jelzéssel (Fitz Gyula?): Dávid, 1991. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×28 cm
3047727
10957
468
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Tücsök lakodalom. Vegyes technika, papír: 27x41 cm
3044990
10958
468
14000
3128733
10959
468
26000
Jelzés nélkül: Álarcosbál. Olaj, vászon. 72x52,5 cm
3139751
10960
468
28000
Jelzés nélkül: Csata a tengeren. Olaj, fatábla. Apró felületi sérülésekkel. 40,5x51 cm. Dekoratív fakeretben.
3140426
10961
468
Jelzés nélkül, feltehetően erdélyi magyar festő: Ölelkezők. Tus, papír, apró felületi sérülésekkel, paszpartuban. hátoldalán román kiviteli bélyegzővel, 37,5×37 cm.
3080342
10962
468
35000
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 41x50,5 cm
3029285
10963
468
15000
Olvashatatlan jelzéssel, japán művész, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Ornamentika (cím nélkül). Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. 33x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen