Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3090969
11207
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Csendélet (hátoldala táj). Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x25 cm 3128478
11208
468
Jelzés nélkül: Vadak az erdőben. Olaj, vászon. 38x72 cm. Dekoratív fakeretben.
3126128
11209
468
Jelzés nélkül: Geometrikus kompozíció. Olaj, farost. 40x48,5 cm
2955421
11210
468
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. vége: Női portré. Olaj, vászon, kissé sérült (korábban feltehetően feltekerve). Kartonra kasírozva, paszpartuban. 82x62 cm, paszpartu által látható méret: 65x55 cm / oil on canvas, slightly damaged, in passepartout 2958938
11211
468
14000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női portré. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 41,5×32 cm
2582962
11212
468
Jelzés nélkül: Avantgard világ. Vegyes technika, fára kasírozott vászon, fakeretben, 40,5x18,5cm
2956538
11213
468
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül: Expresszionista csendélet. Olaj, vászon. 67x55 cm 2453733
11214
468
3108236
11215
468
Jelzés nélkül: A fekete tenger. Olaj, vászon. 50x40 cm
3048994
11216
468
Parafa kéregre festett vidám festmény jelzés nélkül 60x40 cm
3027294
11217
468
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 47x33 cm
3027339
11218
468
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír, üvegezett fakeretben, 47,5×32,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen