Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3087032
11219
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Beduin. Olaj, vászon. Restaurált. Fakeretben. 50x40 cm
3080069
11220
468
Jelzés nélkül: Pipázó. Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 17,5×11 cm
2986361
11221
468
Jelzés nélkül: Kisfiú csecsemőkori portréja, 1903. Olaj, fotó, papír, sérült dekoratív, üvegeztett fakeretben, 37x,5x48 cm.
3062796
11222
468
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, dekoratív keretben kissé sérült keret 35x47 cm
3102217
11223
468
cca 1900 5 db régi síremlékről készült századfordulós rajz, kartonon 25x34 cm Tus, papír,
3106668
11224
468
Jelzés nélkül: Éljen az ókor! (cím nélkül). Kollázs, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x42 cm. 3159223
11225
468
Jelzés nélkül: Lány a patak partján. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm
3159725
11226
468
3400
Jelzés nélkül: Esztergomi látkép a Dunakanyarral. Monotípia (?), rézlemez, apró felületi sérülésekkel, fakeretben, 15,5×21 cm
3159770
11227
468
3400
Jelzés nélkül: Cicák. Olaj, karton. 30×39,5 cm.
3160613
11228
468
3800
Jelzés nélkül: Krisztus. Tus, papír, Üvegezett, sérült keretben. 38x29,5 cm
3160707
11229
468
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 60x60 cm
3160783
11230
468
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost, dekoratív fakeretben. 24×56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen