Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 295
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161286
11231
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Női akt. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 13,5×8,5 cm 3167238
11232
468
15000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Harisnyát felhúzó, lergén öltözött hölgy. Olaj, karton. Korabeli, szecessziós fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező címkéjével. 53,5x34,5 cm 3165094
11233
468
Jelzés nélkül (Istókovits Kálmán?): Aktok. Rézkarc, papír. 16,5×10 cm
3161360
11234
468
4600
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. Hátoldalán olvashatatlan felirattal. Üvegezett keretben. 20,5×26,5 cm
3161619
11235
468
Jelzés nélkül: Vörös-sárga-szürke kompozíció.Olaj, papír. Paszpartun Reform hetilap 1988-89 körüli bélyegzőjével és 2 beazonosítandó aláírással. Üvegezett fakeretben, 25×18 cm
3164035
11236
468
Jelzés nélkül, 1910-40 körül: Virágzó vízpart. Olaj, fa. Díszes fakeretben, 46,5×69 cm
3164518
11237
468
Jelzés nélkül: Csip-csup (képregény 7 lapon). Ceruza, papír, jelzés nélkül, 2 db paszpartuban. 30,5x21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen