Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159193
10976
468
3200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Molnár C. Pál (1894-1981): Anya gyermekével. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 16,5×11 cm
3160704
10977
468
Kós Károly (1883-1977): Torony. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10,5×10,5 cm 3165790
10978
468
Fricso... jelzéssel: 13 db színész karikatúra és portré egy lapon (Páger Antal, Tolnay Klári, Gobbi Hilda, Mezei Mária, Kazal László, Uray Tivadar stb.), 1950-60 körül. Tus, golyóstoll, ceruza, papír, Lap közepére Páger Antal portré ragasztva, Fricso... jelzéssel. Teljes lapméret: 42x30 cm. Hajtásnyommal, kisebb lapszél szakadással. 3159206
10979
468
Balla jelzéssel (Balla Pál v. László?): Hazafelé, 1948. Akvarell, papír, papírra kasírozva, 28×34 cm 3160967
10980
468
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Favágás, fametszet, papír, jelzett a metszeten, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 20,5×13 cm 3160703
10981
468
Kós Károly (1883-1977): Kúria. Linómetszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 10,5×10,5 cm 3160961
10982
468
Molnár C. Pál (1894-1981): Mária. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 17×11 cm 3160678
10983
468
Kassák Lajos (1887-1967): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×12,5 cm 3081018
10984
468
W. Dahme jelzéssel: Lovasok. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Paszpartuban. 10×13 cm
3161457
10985
468
GT jelzéssel: Nagyszeben. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 40x17 cm 3159319
10986
468
ifj Grni B. jelzéssel: Madonna gyermekével. Akvarell, fa tábla, keretben, 22x12 cm 3167312
10987
468
Szigeti jelzéssel: Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, vászon, 60x80 cm Keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen