Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145263
10988
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Pór jelzéssel: Lovasok. Tus, papír, paszpartuban. 23,5x32 cm 3145259
10989
468
3200
Vén jelzéssel: Színes kép. Olaj, farost. 37,5x40 cm 3145253
10990
468
Koszta jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 60,5x50 cm. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 3149758
10991
468
4800
TM jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. Fakeretben. 33,5x47 cm.
3148000
10992
468
Nagy István jelzéssel: Katonaportré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 46x35,5 cm 2803722
10994
468
17000
Horváth jelzéssel: Kislány a tisztáson. Olaj, vászon, keretben, 69x112 cm
3107006
10995
468
40000
Gyenes Dániel jelzéssel, Munkácsy Mihály után: Vihar a pusztán. Olaj, vászon. 60x94 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2935545
10996
468
14000
Ponekker jelzéssel: Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív, kissé sérült keretben. 40x50 cm
2956220
10997
468
Nemes Szent-Gály jelzéssel: Dinnyés csendélet, 1969. Pasztell, farost. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 75×63 cm
2942169
10998
468
42000
Munkácsy Mihály festménye után, ismeretlen festő: Vihar a pusztán. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal 1957-ből. Faragott fakeretben. 86x121 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2970489
10999
468
40000
S. Schiday jelzéssel, feltehetően 1920-30 körül működött magyar festő. Csendélet. Olaj, vászon. 40x49,5 cm. Dekoratív fakeretben.
2984899
11000
468
M. Dán (?) jelzéssel: Vízparti táj (Erdély?). Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 65,5x95,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen