Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2970510
11001
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Csernus jelzéssel: Pécs belvárosa, 1948. Ceruza, papír, üvegezett fakeretben. 43x30 cm 3144752
11002
468
NRJ jelzéssel: Méregkeverők. Tus, papír, jelzett. paszpartuban. XIX. sz. vége. 14x22 cm
3140351
11003
468
Arend Jan jelzéssel: Csendélet napraforgókkal és tökkel. Olaj, vászon, 50,5×50,5 cm.
3147119
11004
468
E. Buri jelzéssel: Sils-tó, Engadin, Svájc (Silsersee, Schweiz). Olaj, vászon, 45,5x61 cm
3143921
11005
468
Berto jelzéssel: Mediterrán városrészlet, 1972. Olaj, vászon, kartonon. 20×30 cm
3147069
11006
468
Porkoláb jelzéssel: Hegyvidék. Olaj, vászon. Sérült. 60x80 cm
3147084
11007
468
Róka jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, kereten apró sérülésekkel. 56x72 cm
3147099
11008
468
9500
Beregi J jelzéssel: Erdő. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm 3147059
11009
468
Dömötörffy jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült. 80x60 cm 3146585
11010
468
Mindszenthy jelzéssel: Virágok. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 40x50 cm
3143092
11011
468
Kassai Varga jelzéssel: Gólya. Olaj, vászon, sérült. 37,5x48 cm
3143097
11012
468
Kassai Varga jelzéssel: Gólya a vízparton. Olaj, vászon, javított, kissé sérült. 37,5x48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen