Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3141288
11013
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Katona jelzéssel: Napfényes utca, 1994. Olaj, vászon. Fakeretben. 35x40
3139964
11014
468
Metz jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, fatábla. Hátoldalán 1980 körüli BÁV címkével. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm
3139995
11015
468
Kemény jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 25x35 cm 3143167
11016
468
Béres jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, vászon. Fakeretben. 46x60 cm
3143355
11017
468
Nemes jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 58x25 cm
3143970
11018
468
Sos K jelzéssel: Csendélet. Olaj. vászon. 50x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
3097975
11019
468
Farkas M jelzéssel. Csendélet, 1957. Olaj, karton. Szélén apró sérüléssel. Fakeretben. 51x38 cm
2955271
11020
468
14000
Keszi-Kortész (?) jelzéssel: Szalonban olvasó. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 80×60 cm
2980663
11021
468
14000
Abonyi Ervin jelzéssel: Patakpart. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 41x51 cm
2606377
11022
468
TL jelzéssel, feltehetően XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő: Vitorlások a távolban. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 11,5x18,5 cm 3007531
11023
468
Kovács Pál jelzéssel: Erdő. Olaj, vászon. 60x80 cm. Dekoratív fakeretben. 2987827
11024
468
Kádár jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen