Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3102236
11025
468
28000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gebhardt jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x40 cm
3129237
11026
468
Medgyessy jelzéssel: Alakok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 22×31 cm
3124099
11027
468
Baumgartner Z jelzéssel: Csendes tanya. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 40×50 cm
3128189
11028
468
8500
Nyárádi (?) jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, 30,5x49 cm. Dekoratív fakeretben.
3129385
11029
468
3800
Gál D jelzéssel: Gyulai utca, 1985. Akvarell, papír, 33x52 cm. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
3093337
11030
468
Tamás v. Tamásy jelzéssel (Tamás Ervin?)): Szentendrei részélet, 1973. Olaj, vászon, fakeretben, 70×50 cm
2969786
11031
468
Háry Gy (?) jelzéssel: Abbázia. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 20x26 cm
3047790
11032
468
Papp S jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj farost. Keretben 31x43 cm
3106382
11033
468
Székely Ili jelzéssel: Almaárus lány. Vegyes technika, karton, sérült. 26x19,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3072213
11034
468
14000
Schéner jelzéssel: Vitorlások. Olaj, farost. Fakeretben, 51×61 cm
3108528
11035
468
Sárossy jelzéssel: Tanya télen. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x50 cm
3108224
11036
468
WK jelzéssel: Palackposta. Olaj, vászon. Jelzéssel a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen