Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3107476
11037
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gaál Lajos jelzéssel: Színes táj szekérrel. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 24x34 cm
3103587
11038
468
Zombori jelzéssel: Színes kép. Olaj, farost. 27,5x40 cm. Fakeretben. 3103594
11039
468
Bánfi jelzéssel: Horgász. Olaj, karton. 22x32 cm. Keretben. 3072198
11040
468
17000
Schéner jelzéssel: Vitorlások. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekel. Fakeretben, 50×71 cm
3040885
11041
468
Szi Jelzéssel: Vitorláskikötő. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 28x21 cm
3080219
11042
468
A. Antal jelzéssel: Utcai jelenet, 1978. Rézkarc, papír, számozott (11/35), hátoldalán francia nyelvű autográf felirattal, paszpartuban, 15×16,5 cm
3083309
11043
468
Papp jelzéssel: Naplemente. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 32x24 cm 3084351
11044
468
Paszterka jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 29×19,5 cm
3088751
11045
468
Arany jelzéssel: Táj. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 15x21 cm.
3088759
11046
468
Nagy János jelzéssel: Zenélő társaság Jászapátiban. Ceruza, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 16x22,5 cm.
3046883
11047
468
MJE jelzéssel: Madarak az ágon. Vegyes technika, selyem. Dekoratív, üvegezettm kissé sérült fa képkeretben. Belső méret: 44×34,5 cm
3048928
11048
468
Gábor J. jelzéssel (Gábor Jenő?): Portré. Szén, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 34x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen