11132.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Táj, folyóval. Olaj, vászon, dekoratív keretben 30x38 cm