10942.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!