11019.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Farkas M jelzéssel. Csendélet, 1957. Olaj, karton. Szélén apró sérüléssel. Fakeretben. 51x38 cm