11037.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Gaál Lajos jelzéssel: Színes táj szekérrel. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 24x34 cm