10994.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Horváth jelzéssel: Kislány a tisztáson. Olaj, vászon, keretben, 69x112 cm