10940.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Vándorok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel (festék lepergés). Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm