10969.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül (1910-1930 körül): Társaság. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült Fakeretben. 20,5x26,5 cm /