11236.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, 1910-40 körül: Virágzó vízpart. Olaj, fa. Díszes fakeretben, 46,5×69 cm