10959.
468. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Jelzés nélkül: Álarcosbál. Olaj, vászon. 72x52,5 cm